Yazilim Uygulamalariniz icin en iyi cozumler CEO'da.

 • Masaustu Yazilim (Windows Applications)

  C# & SQL Dilini Kullanarak Windows Tabanlı Programlar Geliştirmekteyiz.

 • Web Yazilim & Tasarim Hizmetleri

  Asp.Net ile Web Tabanlı Yazılımlar ve Tasarımlar Geliştiriyoruz.

 • Mobil & PDA Yazilim

  C# & Sql Compact Edition Kullanarak Gömülü Sistem(Embedded System) Mobil Yazılımlar Gelistirmekteyiz.

 • Masaustu Yazilim (Windows Applications)

  Icon

  Bilgi çağında olduğumuz şu günlerde bugünün ve geleceğin gereklerini laikiyle yerine getirmeye çalışan firmalar bilgi işlem harcamalarında yazılım harcamalarını donanım harcamalarından daha önde tutmaya başlamışlardır. Bizim amacımız, müşterilerimizin büyük bir titizlikle hazırladığımız yazılım (software) ve programlar sayesinde donanımlarından maksimum verim alabilmelerini sağlamaktır.

 • Web Yazilim & Tasarim Hizmetleri

  Icon

  İhtiyacınız olan, etkileyici, kullanıcı dostu ve teknolojiyle uyumlu web tasarım çözümlerimizden yararlanın. Hazırlatmak istediğiniz tasarım için ihtiyaçlarınızı detaylı olarak analiz ediyor, fikirlerimizin kesiştiği profesyonel tasarımlar ortaya çıkartıyoruz. Başarıyla tamamladığımız her web tasarım projesi gibi, sizin de kurumunuza profesyonel web tasarım çözümleri üretmek istiyoruz.

 • Mobil & PDA Yazilim

  Icon

  Windows Mobile platformlarında, kurum içi personelinizin kullanması, müşterilerinizin sizinle internet üzerinden mobil olarak iletişimde olması yada reklam ve pazarlama faaliyetlerinizde kullanmanız için mobil yazılım geliştirmekteyiz.

Yazilim Uygulama ve Gelistirme Merkezi. Iletisim